Sterk sprekend visueel verhaal staat centraal bij infunctievan
- 14 juni 2018
- 
                        
                              © © infunctievan‘Huis van de stad’, renovatie van het stadhuis te Antwerpen Hub, Origin, BB, RCR, Diadalos-Peutz, BAS, FPC 
- 
                        
                              © © infunctievanNieuwe zorg entiteiten voor Kinder-en jeugdzorg Ter Muren Osar architecten, Erembodegem 
- 
                        
                              © © infunctievanPPS Herontwikkeling site Normaalschool Lier Vanhaerents, META, BOB361, Callebaut, OKRA 
- 
                        
                              © © infunctievanPPS Nieuwe dorpskern voor Wezembeek Oppem: ‘De tuinen van Oppem’ D+A, Van Roey, A2D, Areal, Brut, Pauwels ontwerpbureau 
- 
                        
                              © © infunctievanReproductie foto Jan Kempenaers. woning Vandenhaute-Kiebooms, Juliaan Lampens, Zingem, 
- 
                        
                              © © infunctievanWedstrijdbeeld nieuwe bibliotheek en Academie op de voormalige Pupillensite te Aalst Alheembouw, Democo, Robbrecht en Daem, VK engineering, Boydens 
- 
                        
                              © © infunctievanAssistentiewoningen duinenzee, De Panne Skyline Europe, Vulpia Vlaanderen, PVL architecten 
- 
                        
                              © © infunctievanWedstrijdbeeld schoolgebouw te Islikon, Zwitserland Thomas De Geeter Architektur, Graf Landschaftsarchitektur, Schärli+Oetli 
infunctievan bestaat uit een team van architecten, stedenbouwkundigen en fotografen. Met deze achtergrond wil het bedrijf in de eerste plaats een sterk verhaal vertellen, in functie van het ontwerp, de context, de visie van de ontwerper en bouwheer.
Hierbij zijn de architecturale en fotografische kennis van Infunctievan de belangrijkste troeven. "Bij ons staat het verhaal steeds centraal en niet het beeld zelf", klinkt het bij infunctievan.
"We doen al het 3D werk en postproductie zelf, in huis. Onze opleiding als architect en onze fotografische kennis zijn een groot pluspunt om op korte termijn tot een sterk sprekend visueel verhaal te komen."
Naast beelden maakt infunctievan ook animaties, 360°-beelden en andere interactieve toepassingen. Het bedrijf is steeds op zoek naar nieuw talent om het team te versterken.
Bron infunctievan
Architectura nieuwsbrief
Meteen op de hoogte van het laatste architectuurnieuws?
De Architectura-nieuwsbrief biedt een boeiende mix van actualiteit, projectbeschrijvingen, opiniestukken, productinnovaties, info over evenementen, maar video's, podcasts en zoveel meer.
Schrijf je nu in en ontvang onze wekelijkse nieuwsbrieven in jouw mailbox.
AbonnerenMeest recent
- 
				INTERVIEW. Luc Roegiers (ROOILIJN): “We moeten leren genoegen nemen met genoeg”
- 
				Kleuterschool krijgt kleurrijke facelift
- 
				Innovatieve shutter in duurzaam HOTwood essen
- 
				Nieuwe mijlpaal in de ontwikkeling van 3D-geprinte woningen
- 
				Steenstrippen genomineerd voor “Hét Product Made in Limburg”
- 
				Een dak dat ruimte geeft aan groei
- 
				Frame Reframe: nieuwe perspectieven op ramen en architectuur in Finstral Magazine F_04
- 
				Dakproducten bekroond met VinylPlus-productlabel
- 
				Nieuw referentiepunt in stille klimaatregeling
- 
				De zon in huis, elke dag opnieuw
