Doorzoek volledige site
Online sinds 21-02-2018 | Voltijds

2 vacatures bij Veelaert Architecten: een ervaren projectarchitect en jonge leergierige architect

Architect

Omschrijving job

Met 30 jaar professionele ervaring kan Veelaert Architecten een uitgebreid en gevarieerd portfolio voorleggen en dit zowel op het vlak van nieuwbouw als renovatie van huisvestingsprojecten, welzijn-zorgcentra, kantoren en bedrijfsgebouwen.Binnenkort breidt ons team en portfolio uit dankzij de fusie met 8 office. Mooie en gevarieerde nieuwe projecten bieden ons de kans twee architecten aan te nemen om ons team te versterken.

Wij zoeken een ervaren project architect (min 7 jaar) met een sterke affiniteit voor het technisch uitwerken van creatieve uitdagingen. Een project architect ervaren met het aanbesteden, uitvoeren, aansturen en coördineren van het bouwteam.

Wij zoeken tevens een jong leergierig architect, (min 2 ervaring) gewend om dossiers uit te werken in samenwerking met een ervaren projectarchitect.

Profiel

Profiel 1) architect, ingenieur architect met min. 7 jaar ervaring als projectarchitect van middelgrote projecten (2000-10 000m²). je coördineert graag bouwprojecten waar je het ontwerp, planning bouwtechnische haalbaarheid en budget bewaakt. Je werkt analytisch en gestructueerd. je bent een teamspeler, communicatief en gewoon om te werken tegen deadlines. je bent conceptueel creatief of je kan mensen aansturen die dat voor jou kunnen uitwerken.

Profiel 2) architect, ingenieur architect met min. 2 jaar ervaring. je bent een goede teamspeler, leergierig, communicatief en oplossingsgericht.

bekijk ook onze website voor meer info over ons team en buro: www.veelaertarchitecten.be

Vereiste softwarekennis

Ms office, revit of bereid Revit cursus te volgen

InDesign, sketchup, photoshop zijn een pluspunt

Aanbod

goede verloning, doorgroeimogelijkheden

een goede werksfeer binnen een dynamisch team met gevarieerde projecten

je werkt binnen het zelfstandigenstatuut

Selectieprocedure

op zoek naar een nieuwe professionele uitdaging en wil je deelmaken van ons nieuw kantoor? stuur dan uw cv en motivatiebrief naar Caroline Gerard,

caroline.gerard@veelaertarchitecten.be